Dom jednorodzinny/budynek mieszkalny z działką, Szumsko-syndyk sprzeda

Opis:

Syndyk masy upadłości Paulina Bursztein ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej z zaadaptowanym na sklep pomieszczeniem usługowym, który znajduje się w kubaturze budynku. Teren całej działki jest ogrodzony. Działka oraz budynek wyposażone są w media sieci gminnej: elektryczne i wodociągowe, kanalizacja lokalna dół gnilny bezodpływowy.
Pierwsza działka o powierzchni 900 m2, na której zlokalizowany jest dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, którego budowę zakończono w 2001 r. o pow. użytkowej 167,24 m2. jest częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. Na części parteru znajdował się sklep ogólnospożywczy, natomiast poddasze nad nim jest poddaszem nieużytkowym. W 2017 roku wymieniono uszkodzony piec c.o. na paliwo stałe. Druga działka zlokalizowana od strony wschodniej to działka o powierzchni 500 m2, jest niezabudowana i wykorzystywana jako przydomowy ogródek na posesji.

Cena wywoławcza ww. nieruchomości wynosi 324 000,00 zł (trzysta dwadzieścia cztery tysiące złotych 00/100).
Aktualnie nie ma zatwierdzonych warunków regulaminu. Celem zapoznania się z bliższą ofertą prosimy o kontakt z kancelarią syndyka pod nr tel.: 60*******03 lub adresem e-mail: upadlosc@notables.pl

Cena: 324 000 zł brutto
Dodano: 9 września 2021
Kategoria:
Autor: Admin Syndyk
Województwo:
Lokalizacja: Szumsko
Telefon: [ Zaloguj się ]
Wiadomość: [ Zaloguj się ]