Strona główna Ogłoszenia Samochody Pojazdy mechaniczne i ruchomości po firmie transportowej
Konto prywatne
10 miesięcy temu
3518 Wyświetleń

Pojazdy mechaniczne i ruchomości po firmie transportowej

Samochody
467.829,44 zł

Syndyk masy upadłości PACAD sp. z o.o. sprzeda pojazdy mechaniczne i ruchomości po firmie transportowej.

1. Sprzedaż będzie odbywała się na podstawie faktury VAT.

2. Syndyk sprzedaje ruchomości w konkursie ofert wybierając ofertę z najwyższą zaoferowaną ceną, nie niższą niż cena minimalna wskazana w wykazie ruchomości.

3. Płatność za daną ruchomość musi nastąpić w całości przed wydaniem przedmiotu sprzedaży.

4. Ruchomości znajdują się w Olsztynie. Oferent ma możliwość zapoznania się z ruchomościami po uprzednim, telefonicznym kontakcie z Syndykiem – numer telefonu do syndyka wskazany został na zdjęciu z wykazem ruchomości i ustaleniu terminu oględzin.

5. Oferty należy składać w terminie do 11 lipca 2025 r. włącznie, mailowo na adres wskazany na zdjęciu w wykazie ruchomości – umieszczony w ogłoszeniu bądź sekcji Zdjęcia lub korespondencyjnie na adres Kancelarii Syndyka: al. M. J. Piłsudskiego 11/17 lok. 400, 10-575 Olsztyn. W celu zachowania terminu liczy się data wpływu.

6. Wycena ruchomości oraz ich opis znajduje się na na stronie internetowej syndyka, której adres widoczny jest na zdjęciu z wykazem ruchomości. W ogłoszeniu publikowanym na stronie www Syndyka, wyceny znajdują się poniżej warunków oferty.

7. Oferta powinna zawierać konkretne wskazanie składnika majątku wraz z numerem wskazanym w wykazie ruchomości (znajdującym się po lewej stronie od nazwy składnika – w wykazie ruchomości), dane kontaktowe, oferowaną cenę oraz podpis – własnoręczny lub elektroniczny (w przypadku ofert mailowych). W przypadku ofert mailowych dopuszcza się również wyłącznie formę dokumentową, bez podpisu. Warunkiem złożenia skutecznej oferty jest zapłata wadium za ruchomość, której dotyczy oferta. Kwota wadium wskazana jest w wykazie ruchomości. Rachunek bankowy do wpłaty wadium: 07 1870 1045 2078 1082 4640 0001.

8. W przypadku jeżeli zgłosi się więcej niż jeden zainteresowany Syndyk wybierze ofertę bardziej korzystną cenowo. O wyborze oferty Syndyk poinformuje wybranego oferenta. Cena powinna zostać zapłacona na rachunek wskazany przez Syndyka przed wydaniem przedmiotu sprzedaży.

9. Rękojmia z tytułu sprzedaży jest wyłączona. Syndyk nie udziela gwarancji na sprzedawane ruchomości.

10. Kupujący ponosi wszelkie opłaty, podatki i koszty związane z zawarcie umowy kupna-sprzedaży.

11. Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania i unieważnienia możliwości składania ofert bez podania przyczyny.

12. W pozostałym zakresie obowiązują przepisy prawa upadłościowego i kodeksu cywilnego.

 pobierz jako PDF

Napisz opinię

Opublikuj jako gość
Twoja opinia ma znaczenie
Dodaj zdjęcie
minimalna ilość znaków: 10
Piotr
Na portalu: 2 lata
Użytkownik jest niedostępny
Zobacz wszystkie ogłoszenia
603 * * * * * * * * *
Zgłoś nadużycie

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
© 2025 syndykaukcje.pl — all rights reserved / polityka prywatności / regulamin / wykonanie: digitalgrow