Syndyk sprzeda dom mieszkalny Zelów, ul. Cegielniana

Opis:

Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt V GUp 42/21 Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej o powierzchni 843 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, znajdującej się w Zelowie, przy ul. Cegielnianej 16, oznaczonej jako działka nr 1478/5, obręb 4. Zelów – miasto, powiat bełchatowski, województwo łódzkie dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie prowadzi księgę wieczystą nr PT1B/00046829/3 – za cenę nie niższą niż 535 000,00 zł (pięćset trzydzieści pięć tysięcy złotych).

Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej. Ogrodzona, z bramą i furtką. Utwardzenia kostką. Urządzony ogród – trawnik, drzewa, krzewy, oczko wodne.

Ogólny stan nieruchomości: bardzo dobry.

Budynek wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem w bryle budynku, murowany. Elewacja z cegły, dach wielopołaciowy, z blachodachówką. Powierzchnia zabudowy: 129 m2, drewniana stolarka okienna.

Na parterze: sień, korytarz, salon, kuchnia z jadalnią, łazienka, sypialnia, kotłownia, garaż. Z salonu wyjście na częściowo zadaszony taras. Na poddaszu: korytarz, sypialnie, łazienka, schowek, pokoje biurowe, balkon z wyjściem z jednego z pokoi.

Ściany pokryte parkietem drewnianym lub płytkami podłogowymi.

Instalacje wodno – kan., c.o. z własnego kotła, elektryczna.

Podstawowym kryterium przy wyborze oferty jest zaoferowanie najwyższej ceny.

Wszelkie koszty zawarcia umowy, takie jak: opłaty notarialne, w tym od wypisów aktu notarialnego, podatek od czynności cywilnoprawnych i koszty wpisów oraz wykreśleń w księdze wieczystej, obciążają nabywcę.

Oferty należy składać do dnia 31 maja 2022 r. bezpośrednio lub listownie na adres: Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Zacharek, ul. Piotrkowska 270 lok. 412, 90-361 Łódź, koniecznie z wyraźnym dopiskiem „Oferta zakupu nieruchomości” i zawierać dokładne oznaczenie składającego ofertę. W przypadku nadania oferty przez operatora pocztowego, decyduje data doręczenia przesyłki pod adresem syndyka.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie wadium, w terminie wyznaczonym do składania ofert, przez oferenta na rachunek bankowy prowadzony w Banku PKO BP S.A. o numerze 09 1020 3408 0000 4702 0478 7505, w wysokości 53 500,00 zł (pięćdziesięciu trzech tysięcy pięciuset złotych) ze wskazaniem w tytule przelewu „Wadium”. Wadium ulega przepadkowi na rzecz masy upadłości w przypadku uczestnika, którego oferta została wybrana, a który uchylił się lub odstąpił od zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego w terminie wyznaczonym przez syndyka. Wadium wpłacone przez uczestnika, którego oferta została wybrana i który podpisał umowę sprzedaży, zalicza się na poczet ceny sprzedaży.

Wymogi dotyczące oferty, dodatkowe informacje na temat przedmiotu sprzedaży oraz Regulamin konkursu ofert można uzyskać po skierowaniu zapytania na adres mailowy syndyka lub wiadomości olx. Możliwość udostępnienia operatu szacunkowego.

Cena: 535 000 zł brutto
Dodano: 30 kwietnia 2022
Kategoria:
Autor: Admin Syndyk
Województwo:
Lokalizacja: Zelów
Telefon: [ Zaloguj się ]
Wiadomość: [ Zaloguj się ]