Syndyk sprzeda nową damską odzież włoskich marek odzieżowych

Opis:

Syndyk sprzeda damską odzież włoską marki LAUREL, ESCADA LUISA SPAGNOLI, ATOS LOMBARDINI, EMMA GAIA, DON DUP, RELISH, BEATRICE, HETREGO, STUART WEITZMAN, LORIBLU, ERMANO, CHRISTINA EFFE za łączną cenę 20.000,00 zł. Wszystkie rzeczy są nowe, w różnych rozmiarach. Oferta zawiera 190 sztuk odzieży (sukienniki, spodnie, bluzki, swetry, torebki, paski i inne).

Sprzedaż następuje w trybie z wolnej ręki w postępowaniu upadłościowym konsumenckim. Oferent jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, że jest mu znana sytuacja prawna i faktyczna przedmiotu sprzedaży oraz, że oferent nie wnosi z tego tytułu żadnych zastrzeżeń i wyraża zgodę na wyłączenie rękojmi na podstawie art. 558 k.c, a także że wyraża zgodę na pokrycie wszelkich opłat, podatków i kosztów związanych z zawarciem umowy kupna – sprzedaży.

Wszelkich informacji dotyczących przedmiotu sprzedaży udziela biuro syndyka pod numerem telefonu 668 767 334. Z przedmiotem sprzedaży można się zapoznać w biurze syndyka, po wcześniejszym umówieniu terminu.

Cena: 20 000 zł brutto
Dodano: 28 maja 2021
Kategoria:
Autor: Admin Syndyk
Województwo:
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Telefon: [ Zaloguj się ]
Wiadomość: [ Zaloguj się ]