Syndyk sprzeda wyposażenie sklepu spożywczego – 80% oszacowa

Opis:

Syndyk masy upadłości TULON Sp. z o.o. w upadłości sprzeda z wolnej ręki zestaw ruchomości opisany w załączonej tabeli, za 80% ceny oszacowania. Ruchomości sprzedawane są jako zestaw, jednakże istnieje możliwość składania ofert na pojedyncze przedmioty. Pierwszeństwo mają oferty na zakup całości zestawu ruchomości.

Pisemne oferty należy złożyć do dnia 23 kwietnia 2021 r. w Biurze Syndyka (Al. Reymonta 12A/9, 01-842 Warszawa) lub przesłać na powyższy adres, przy czym decydująca jest data wpływu. Otwarcie ofert nastąpi 28 kwietnia 2020 r. w Biurze Syndyka o godz. 13:00. W przypadku wpływu więcej niż jednej oferty, syndyk przeprowadzi jednorazowe dopytanie o wolę podniesienia ceny ponad najwyższą zaoferowaną.

Oferta powinna zawierać m. in. określenie zestawu ruchomości (bądź jego składnika), oferowaną cenę za każdą z nich, dane identyfikujące oferenta (imię i nazwisko/nazwa, adres, nr telefonu, ewentualnie NIP/KRS) oraz oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji z regulaminem konkursu.
Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu są dostępne w Biurze Syndyka od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00, pod nr tel. 511 827 156, oraz pod adresem e-mail: likwidacja(małpa)legeadvisors.pl

Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Ruchomości znajdują się w Dwikozach (woj. świętkorzyskie).

Cena: 81 000 zł brutto
Dodano: 15 kwietnia 2021
Kategoria:
Autor: Admin Syndyk
Województwo:
Lokalizacja: Dwikozy
Telefon: [ Zaloguj się ]
Wiadomość: [ Zaloguj się ]