Mieszkanie z widokiem 144m2, 11 piętro, możliwy podział na 3

Opis:

 

Na sprzedaż prawa własności lokalu mieszkalnego oznaczonego nr 75 zlokalizowanego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z częścią usługową i garażem podziemnym przy ul. Hetmańskiej 40A w Rzeszowie wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej która stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz własność części budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali wysokości 14479/872743 części; dla nieruchomości prowadzona jest KW nr RZ1Z/00184679/9 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, VII Wydział Ksiąg Wieczystych. udziału 1/69 w prawie własności lokalu niemieszkalnego garażu wielostanowiskowego – miejsce postojowe nr 8 (wyłączny użytkownik miejsca postojowego nr 8 w ramach określenia sposobu korzystania z rzeczy wspólnej), dla garażu urządzona jest KW nr RZ1Z/00176038/5 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, VII Wydział Ksiąg Wieczystych. ruchomości, między innymi: komplety mebli sypialnianych, sprzęty AGD, wyposażenie drobne.

 

Opis budynku. Budynek mieszkalny wielorodzinny dwunastokondygnacyjny z częścią usługową i garażem podziemnym zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 40A. Budynek o konstrukcji żelbetonowej, fundamenty budynku wykonanego w postaci płyty fundamentowej żelbetonowej, stropy budynku w części mieszkalnej żelbetonowe. Dach budynku płaski kryty papą termozgrzewalną. Budynek posiada windę. Nieruchomość znajduje się w śródmiejskiej strefie miasta, sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna; w okolicy znajdują się punkty użyteczności publicznej; stadion miejski. Budynek został oddany do użytkowania w 2010r.

 

Opis lokalu mieszkalnego. Lokal mieszkalny numer 75 położony jest na dwunastej kondygnacji (piętro 11) w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 40A. Powierzchnia lokalu wynosi 144,79 m2. Lokal mieszkalny składa się z pomieszczeń: komunikacji, komórki lokatorskiej, komunikacji, WC, aneksu kuchennego, łazienki, sypialni, holu, pokój z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni, korytarza, łazienki, sypialni, kuchni oraz pokoju dziennego. Funkcjonalnie wydzielone zostały trzy mieszkania z niezależnymi wejściami. Wykończenie lokalu mieszkalnego. Drzwi wejściowe typowe. Podłogi w łazienkach oraz w kuchni glazura, w pozostałych pomieszczeniach panele podłogowe. Ściany i sufity malowane, w łazienkach oraz nad blatami roboczymi ściany wyłożone glazurą; stolarka okienna PCV; podłogi terakota. Ściany malowane farbami, w WC częściowo wyłożone glazurą.

 

Opis miejsca postojowego. Miejsce postojowe nr 8 znajdują się w lokalu niemieszkalnym garażu wielostanowiskowym na pierwszej kondygnacji podziemnej w budynku nr 40A przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie.

 

Wartość oszacowania netto prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 75: 681.349,50 zł

Wartość oszacowania netto prawa udziału w wysokości 1/69 w lokalu mieszkalnym garażu wielostanowiskowym(miejsce postojowe nr 8): 25.139,70 zł

Wartość oszacowania ruchomości: 12.520,00 zł +23% VAT (Słownie: dwanaście tysięcy pięćset dwadzieścia zł 00/100)

 

Łączna wartość oszacowania nieruchomości wraz z ruchomościami brutto 721880,80 zł

 

Cena: 721 880 zł brutto
Dodano: 6 marca 2020
Kategoria:
Autor: Admin Syndyk
Województwo:
Lokalizacja: Rzeszów
Telefon: [ Zaloguj się ]
Wiadomość: [ Zaloguj się ]