Pomoc:

W związku z rosnącą liczbą upadłości konsumenckich i restrukturyzacji firm, których częstym składnikiem majątkowym są nieruchomości wychodząc naprzeciw oczekiwaniom doradców restrukturyzacyjnych i klientów poszukujących atrakcyjnych ofert kupna otworzyliśmy serwis SyndykAukcje.pl do Państwa dyspozycji.


Nasza platforma łączy doradców restrukturyzacyjnych prowadzących postępowania upadłościowe, restrukturyzacyjne i sprzedających majątek osób zadłużonych z osobami, które chcą nabyć takie składniki majątku po atrakcyjnych cenach.


W naszym serwisie znajdą Państwo tylko ogłoszenia wynikające ze sprzedaży ruchomości lub nieruchomości sprzedawanych w postępowaniu wymuszonym upadłościowym, egzekucyjnym lub uzyskanych z windykacji.


Korzystając z naszego serwisu macie Państwo gwarancje, że ogłoszeniodawcy to zweryfikowane podmioty tj.  doradcy restrukturyzacyjni, syndycy posiadający licencję, komornicy sądowi, firmy leasingowe.

Ogłoszenia mogą dodawać tylko: licencjonowani syndycy, doradcy restrukturyzacyjni, komornicy sądowi oraz firmy leasingowe.


Zamieszczane ogłoszenia dotyczą tylko aktywów sprzedawanych w sprzedaży wymuszonej tj. postępowaniu upadłościowym, egzekucyjnym lub odebranych w toku windykacji.


Osoby prywatne nie mogą dodawać ogłoszeń w serwisie, natomiast mogą uczestniczyć w procesie zakupowym.

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie  formularza rejestracyjnego


Po prawidłowej weryfikacji konto zostaje aktywne. Aktywacje otrzymacie Państwo w ciągu 48 godzin.


Rejestracji mogą dokonywać tylko: licencjonowani syndycy i komornicy, doradcy restrukturyzacyjni oraz firmy leasingowe.

Dostęp do serwisu jest i zawsze będzie całkowicie bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Poza prowadzeniem serwisu, oferujemy także pomoc w zakupie wystawianych składników majątkowych, w szczególności pomoc w złożeniu prawidłowej oferty lub uczestniczeniu w licytacji lub przetargu (także w znalezieniu pełnomocnika, który będzie licytował za Państwa, gdy z jakichś powodów nie możecie się Państwo stawić na licytację osobiście).

W naszym zespole posiadamy doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych, którzy przeprowadzali już ponad sto przetargów lub aukcji. W związku z tym oferujemy profesjonalną pomoc w przeprowadzeniu procedury przetargowej – sprzedaży aktywów trudno sprzedawalnych. Współpracujemy również ze specjalistycznymi domami aukcyjnymi.


Oferujemy analizę prawną sprzedawanych nieruchomości lub ruchomości oraz pomoc w przeprowadzaniu całej transakcji.


W celu zapytania odnośnie wyceny proszę  wysłać wiadomość lub skontaktować się przez  Messenger.

Umieszczając ogłoszenia w naszym portalu uzyskujecie Państwo dostęp do szerokiego grona osób i firm wyspecjalizowanych w zakupach aktywów z postępowań upadłościowych lub egzekucyjnych, ponosząc przy tym niewielkie koszty.


Nasz portal ofertuje także klientom zlecenie uzyskania załączników do ogłoszenia w tym operatu szacunkowego w formie .pdf lub .doc, a także warunków przetargu (opcja niedostępna w innych serwisach).

Zamieszczenia ogłoszenia w naszym serwisie umożliwia dotarcie do większego grona potencjalnych nabywców, którzy interesują się szczególnie składnikami majątku pochodzącym z licytacji, a zatem zaznajomieni są z tą szczególną formą transakcji.


W przypadku zapotrzebowania na dużą ilość ogłoszeń prosimy o kontakt, aby przygotować ofertę indywidualną. W takich wypadkach oferujemy także pomoc w zaimportowaniu ogłoszeń do serwisu.

W trakcie przygotowywania…