OKAZJA ! Syndyk pilnie sprzeda dom z działką koło Radomska

Opis:

Syndyk masy upadłości Tomasz Maj, w postępowaniu upadłościowym Pawła Wódki, toczącym się przed Sądem Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ds., Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, pod sygnaturą akt: XIV GUp 339/21 (współorganizator przetargu) oraz Syndyk masy upadłości Katarzyna Naumiuk-Ratuszniak, w postępowaniu upadłościowym Sylwii Wódki, toczącym się przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim, V Wydział Gospodarczy pod sygnaturą akt: V GUp 61/21 (Organizator przetargu) zawiadamiają o II terminie przetargu ofertowego, pisemnego, nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, składającej się z działki o nr 588/2 o pow. 4949 m2 położonej: Wąglin 60, gmina Gomunice, powiat radomszczański, woj. Łódzkie, zapisanej w Księdze Wieczystej nr PT1R/00026187/9.

• Na działce znajdują się budynki gospodarcze.
• Część działki w studium zagospodarowania przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową i jednorodzinną (2575 m2), pozostała część pod rolniczą przestrzeń produkcyjną.
• Dom i zabudowania są w stanie technicznym przeciętnym, a częściowo złym wymagającym naprawy lub remontu.
• Ogrzewanie – piec uniwersalny na paliwo stałe.
• Ciepła woda z bojlera elektrycznego.

Cena minimalna nieruchomości – 106.433,00 zł. Termin otwarcia ofert nastąpi w dniu 10 stycznia 2022 r. o godz: 14:00 bez udziału publiczności. Składanie ofert i wpłata wadium przed terminem otwarcia ofert. Oglądanie nieruchomości jest możliwe po wcześniejszym umówieniu z organizatorem przetargu.

Regulamin przetargu, w tym formalne warunki składania ofert w przetargu oraz operat szacunkowy nieruchomości dostępne w biurze obsługi interesantów syndyka Tomasza Maja w Łodzi, przy ul. Rewolucji 1905r. 49A, lok. 114, po wcześniejszym potwierdzeniu terminu lub na wniosek telefoniczny zainteresowanego oraz w kancelarii syndyka Katarzyny Naumiuk-Ratuszniak w Tomaszowie Mazowieckim, przy ul. Nadpilicznej 15, po wcześniejszym potwierdzeniu terminu pod numerem 78*****87 lub na wniosek telefoniczny zainteresowanego

Cena: 106 433 zł brutto
Dodano: 14 grudnia 2021
Kategoria:
Autor: Admin Syndyk
Województwo:
Lokalizacja: Wąglin
Telefon: [ Zaloguj się ]
Wiadomość: [ Zaloguj się ]