Syndyk sprzeda asortyment hurtowni bielizny i wyrobów pończoszniczych.

Opis:

Syndyk sprzeda wyposażenie oraz asortyment hurtowni bielizny i wyrobów pończoszniczych.
Syndyk masy upadłości „PATRON” FRANCISZEK GĘBKA SP.J. w upadłości z siedzibą
w Nadarzynie sprzeda w trybie z wolnej ręki, w trybie konkursu ofert za cenę nie niższą od ceny oszacowania ruchomości wchodzące w skład masy upadłości przedsiębiorstwa, które zajmowało się hurtowym oraz detalicznym handlem wyrobami bieliźniarskimi oraz pończoszniczymi.
W skład sprzedawanych ruchomości wchodzą następujące kategorie:
a. asortyment bielizny i wyrobów pończoszniczych (w tym m.in.: rajstopy, skarpety, pończochy, legginsy, majtki, koszulki).
b. wyposażenie sklepu i hurtowni (w tym m.in.: urządzenia biurowe, zestawy komputerowe, regały, ekspozytory nogi).
Sprzedaż ruchomości ujętych w pkt a. asortyment bielizny i wyrobów pończoszniczych prowadzona jest wyłącznie w formie pakietowej, cena wywoławcza zbioru 276.073,02 zł brutto. Obecnie nie powadzimy sprzedaży pojedynczych składników.
Szczegółowe informacje, regulamin sprzedaży oraz wykaz przedmiotów sprzedaży wraz z ceną można uzyskać pod numerem telefonu 51*******78, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00 lub drogą e-mailową: kancelaria(at)majewski-syndyk.pl

Osoby zainteresowane kupnem proszone są o składanie ofert spełniających warunki regulaminu na adres mailowy kancelarii syndyka kancelaria(at)majewski-syndyk.pl w terminie do dnia 15 września 2021 r.
do godziny 14:00 (decyduje data wpływu).
Podana cena nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest podana z uwagi na techniczne wymogi portalu, ma charakter informacyjny i jest jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy.

Cena: 303 764 zł brutto
Dodano: 2 września 2021
Kategoria:
Autor: Admin Syndyk
Województwo:
Lokalizacja: Warszawa
Telefon: [ Zaloguj się ]
Wiadomość: [ Zaloguj się ]