Syndyk sprzeda towar sklepowy – odzież damską

Opis:

Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki pakiet ruchomości stanowiących odzież damską w postaci 190 sztuk oraz 14 par obuwia damskiego za cenę łączną nie niższą niż 21.000,00 zł (dwadzieścia jeden tysięcy złotych 00/100). Wszystkie przedmioty są nowe, w większości stanowią ubrania włoskich marek odzieżowych takich jak: ESCADA, LORIBLU, POLLINI, LAUREL, LUISA SPAGNOLI, STUART WEITZMAN, CHRISTINA EFFE.
Syndyk dokonuje sprzedaży na podstawie umowy cywilnoprawnej w postępowaniu upadłościowym konsumenckim – nie wystawia faktury VAT. Koszty związane z zawarciem umowy pokrywa Kupujący, o ile się pojawią.
Osoby zainteresowane (oferent) prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 66********34 lub mailowo w tytule wpisując: sygn. akt VI GUp 12/21.
W mailu należy wpisać przedmiot zakupu, cenę, kontakt telefoniczny bądź mailowy do siebie, imię i nazwisko.
Syndyk oświadcza, że oferent decydując się na złożenie oferty oraz na zakup przedmiotu oferty, zgadza się tym samym na wyłączenie rękojmi na podstawie art. 558 k.c., a także, że wyraża zgodę na pokrycie wszelkich opłat, podatków i kosztów związanych z zawarcie umowy kupna – sprzedaży.

Cena: 21 000 zł netto
Dodano: 3 września 2021
Kategoria:
Autor: Admin Syndyk
Województwo:
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Telefon: [ Zaloguj się ]
Wiadomość: [ Zaloguj się ]